Advertisement

Print

Tournaments

Noorte GP T18

  • Tournament grid
No 1/16 of Final 1/8 of Final 1/4 of Final 1/2 of Final Final Winner
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Elisa Mai Koonik (US Tenniseakadeemia)
[empty]
Birgit Pilt (MK Tenniseklubi)
Elizaveta Petrova (Alo Ojassalu Tenniseklubi)
Kärt Koppel (Maare Sport)
Yvonne Pärn (Pärnu Kalevi TK)
[empty]
Maileen Nuudi (Evald Kree Spordimaailm)
Annemai Mutso (Kadrioru TK)
[empty]
Anna Gaidajenko (TC 2000)
Helene Liivik (Laagri TK)
Margarita Sinkevits (Alo Ojassalu Tenniseklubi)
Eva-Lotta Kooskora (Elva TK)
[empty]
Pärli Pärn (MK Tenniseklubi)
Ehtel Metsik (Pärnu Kalevi TK)
[empty]
Laura Loktev (Elva TK)
Mari Saviauk (Tähtvere TK)
Victoria Notšovnaja (Pärnu Kesklinna TK)
[empty]
[empty]
Polina Tsernjak (TC 2000)
Simoné Pärn (Pärnu Kalevi TK)
[empty]
Maria Salundi (Pärnu Kalevi TK)
[empty]
Christin Liis Krass (Altius TK)
[empty]
[empty]
Kimberly Valgemäe (TC 2000)
E. Koonik
3/23/13
B. Pilt
6/1 6/3
Y. Pärn
6/2 6/2
M. Nuudi
3/23/13
A. Mutso
3/23/13
H. Liivik
L/V
M. Sinkevits
6/0 6/1
P. Pärn
3/23/13
E. Metsik
3/23/13
M. Saviauk
6/4 6/4
V. Notšovnaja
3/23/13
P. Tsernjak
3/23/13
S. Pärn
3/23/13
M. Salundi
3/23/13
C. Krass
3/23/13
K. Valgemäe
3/23/13
B. Pilt
L/V
Y. Pärn
6/4 2/6 6/3
A. Mutso
6/0 6/2
P. Pärn
6/0 6/3
E. Metsik
6/2 6/0
V. Notšovnaja
L/V
S. Pärn
6/1 6/2
K. Valgemäe
6/0 6/1
Y. Pärn
6/2 6/1
A. Mutso
6/1 6/4
E. Metsik
6/0 6/1
K. Valgemäe
7/5 6/2
A. Mutso
6/1 7/6(4)
K. Valgemäe
6/4 6/3
A. Mutso
3/0,jalg valus
  • Tournament grid
No 1/4 of Final 1/2 of Final Final Winner
1
2
3
4
5
6
7
8
Annemai Mutso (Kadrioru TK)
Kimberly Valgemäe (TC 2000)
[empty]
[empty]
Victoria Notšovnaja (Pärnu Kesklinna TK)
Margarita Sinkevits (Alo Ojassalu Tenniseklubi)
Kärt Koppel (Maare Sport)
Christin Liis Krass (Altius TK)
Birgit Pilt (MK Tenniseklubi)
Pärli Pärn (MK Tenniseklubi)
Maileen Nuudi (Evald Kree Spordimaailm)
Helene Liivik (Laagri TK)
Maria Salundi (Pärnu Kalevi TK)
Yvonne Pärn (Pärnu Kalevi TK)
Ehtel Metsik (Pärnu Kalevi TK)
Simoné Pärn (Pärnu Kalevi TK)
A. Mutso
K. Valgemäe
3/23/13
K. Koppel
C. Krass
6/0 6/1
M. Nuudi
H. Liivik
6/2  6/4
E. Metsik
S. Pärn
6/2 6/3
A. Mutso
K. Valgemäe
6/3 6/1
E. Metsik
S. Pärn
6/1 1/6 10/7
A. Mutso
K. Valgemäe
6/3 6/1
147
  • Tournament grid
No 1/4 of Final 1/2 of Final Final Winner
1
2
3
4
5
6
7
8
Maria Salundi (Pärnu Kalevi TK)
Laura Loktev (Elva TK)
Helene Liivik (Laagri TK)
Eva-Lotta Kooskora (Elva TK)
Elizaveta Petrova (Alo Ojassalu Tenniseklubi)
Kärt Koppel (Maare Sport)
[empty]
Christin Liis Krass (Altius TK)
M. Salundi
8/6
H. Liivik
8/1
K. Koppel
8/0
C. Krass
3/23/13
H. Liivik
8/4
K. Koppel
8/6
K. Koppel
8/5